Suplementy diety

Suplementy diety

Idea

Souvre Witamina C zawiera cztery standaryzowane na witaminę C ekstrakty roślinne, które są jej naturalnym źródłem.

Dlaczego witamina C jest taka ważna w naszym organizmie? Witamina C:

  • pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł i zębów,
  • pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
  • wspiera funkcjonowanie układu nerwowego,
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
  • pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego w tym również w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. To korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg witaminy C dziennie powyżej zalecanej dziennej dawki.
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,
  • zwiększa również przyswajanie żelaza.

Zapotrzebowanie na witaminę C zwiększa się u osób z nadciśnieniem tętniczym, palących papierosy, u diabetyków oraz u osób znajdujących się pod wpływem stresu.

Souvre Na Stawy zawiera cztery składniki wykazujące synergiczne działanie. Innowacyjny kolagen liofilizowany z chrząstką rekina zawiera natywny kolagen rybi w ilości 80 mg (w dziennej porcji) wyprodukowany według autorskiej metody Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Dodatkowo kolagen wzbogacony chrząstką rekina stanowi źródło chondroityny i kolagenu typu II, które występują w chrząstce stawowej. Niezwykle istotną funkcję w chrząstce pełni glukozamina, która w formie siarczanu pochodzenia naturalnego występuje w SOUVRE NA STAWY. Holistyczne działanie suplementu diety jest uzupełnione przez kwas hialuronowy, czyli składnik funkcjonalny tkanki łącznej zapewniający właściwe przemieszczanie się elementów aparatu ruchu, a także ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, który pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność.

Souvre Piękna Skóra Jest to suplement diety o unikalnym składzie. Zawiera mikronizowane algi, liofilizat trzeciorzędowego kolagenu rybiego oraz naturalny tokoferol - witaminę E, w postaci octanu D-ά-tokoferylu pozyskiwanego z ziaren soi. SOUVRE PIĘKNA SKÓRA zawiera składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, w tym: kolagen, witaminę E oraz jod. Jod pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i układu nerwowego oraz zdrową skórę, a witamina E wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest to jeden z niewielu, wytwarzany obecnie suplement diety, którego wsad proteinowy (kolagen) pozyskano wyłącznie na drodze liofilizacji hydratu kolagenu, wyizolowanego bezpośrednio ze skór rybich.

Składniki

Souvre Witamina C

Mieszanina ekstraktów sporządzona z powyższych składników zamykana jest w kapsułki z żelatyny rybiej. 

Składniki: Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu), kapsułka (żelatyna rybia, barwnik – dwutlenek tytanu), ekstrakt z owocu aceroli (Malpighia glabra L), ekstrakt z jagody goi (Lycium barbarum), ekstrakt z balsamki ogórkowatej (Momordica charantia)

Składniki 1 kapsułka (420 mg)
Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) 285 mg
Ekstrakt z owocu aceroli (Malphia glabra L.) 17 mg
Ekstrakt z jagody goji (Lycium Barbarum) 8 mg
Ekstrakt z balsamki ogórkowatej (Momordica charantia) 8 mg
Witamina C 204,5 mg (256 % RWS)

 

Souvre Na Stawy

Suplement diety szczególnie przeznaczony jest dla osób dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu, takich jak chrząstka stawowa i kości oraz dla osób aktywnych fizycznie i obciążonych wysiłkiem fizycznym.

Mieszanina ekstraktów sporządzona z powyższych składników zamykana jest w kapsułki z żelatyny rybiej.

Składniki: Liofilizowany kolagen rybi na chrząstce rekina (żel kolagenowy, chrząstka z rekina) siarczan glukozaminy 2 KCl ze skorupiaków, kapsułka (żelatyna rybia, barwnik - dwutlenek tytanu), wyciąg z kadzidłowca indyjskiego (Boswelia serrata), kwas hialuronowy.

Składniki Zawartość składników w dziennej porcji produktu
2 kapsułki (837 mg)

Liofilizowany kolagen rybi na chrząstce rekina w tym:

- natywny, liofilizowany kolagen rybi

- kolagen typu II

- chondroityna

400 mg 80 mg

128 mg

19 mg

Siarczan glukozaminy 2 KCL w tym: - siarczan glukozaminy 150 mg 113 mg
Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia Serrata) w tym: - kwas boswelinowy 80 mg 56 mg
Kwas hialuronowy 15 mg

 

Souvre Piękna Skóra

Składniki: Liofilizowany kolagen rybi z cytryną (żel kolagenowy, liofilizowana cytryna w proszku), algi (Fucus vesiculosus - morszczyn pęcherzykowaty), kapsułka (żelatyna rybia, barwnik - dwutlenek tytanu), witamina E (octan D-ά-tokoferylu) z nasion soi.

 Wartość odżywcza  Zawartość składników w dziennej porcji  produktu
 2 kapsułki (794 mg)
 Wartość energetyczna  9,54 kJ / 2,28 kcal
Tłuszcz w tym kwasy tłuszczowe nasycone

 2 mg

 6 mg

 Węglowodany w tym cukry

 160 mg

90 mg

 Błonnik  210 mg
 Białko  250 mg
 Sól  20 mg
 Kolagen rybi  200 mg

 Witamina E

 (ekwiwalent alfa-tokoferolu)

 12 mg (100% RWS)
Algi Fucus vesiculosus w tym jod

 200 mg 90 ug

 (60% RWS)

 

Zalecane dzienne spożycie i warunki przechowywania

Souvre Witamina C

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie. Nie przekraczaj porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować w przypadku osób ze skłonnością do tworzenia się kamieni nerkowych oraz przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Korzystny deklarowany efekt osiągniesz przy spożyciu 1 kapsułki dziennie.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem (mm/rrrr). Zobacz na spodzie opakowania.

Souvre Na Stawy

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zrównoważonej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Korzystny deklarowany efekt występuje przy spożyciu 2 kapsułek dziennie.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem (mm/rrrr). Zobacz na spodzie opakowania.

Souvre Piękna Skóra

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczaj porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Korzystny deklarowany efekt osiągniesz przy spożyciu 2 kapsułek dziennie.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem (mm/rrrr). Zobacz na spodzie opakowania.